flaga PL                                                                             flaga DE                                                                             Flaga UK
Nagłówek MCE
strona główna     I     oferta     I     galeria    I     o nas    I     kontakt
Aktualności:

Zapraszamy na kolejną Wystawę Makiet Kolejowych do Muzeum Inżynieri Miejskiej w Krakowie! Z okazji dnia dziecka Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych organizuje wystawę w dniach 2-4 czerwca 2017. Będziesz mnie mógł spotkać za sterami stacji Jaśminowo.
Zapraszamy!

baner wystawa


Witam w manufakturze makiet Micro Civil Engineering,


Oferujemy Państwu profesjonalne usługi projektowania, budowy i remontów makiet w każdej skali. Naszą specjalnością są makiety kolejowe; stacjonarne, wystawowe, modułowe, segmenty i dioramy. Tworzymy miniaturowy świat w standardowych skalach oraz inne nietypowe projekty. Oferuję też profesjonalne usługi dla architektów i studentów. Masz pomysł na makietę ale nie wiesz jak go zrealizować lub brak Ci czasu? Opracuję i zrealizuję Twój pomysł od projektu, przez budowę, elektronikę i dopracowanie detalu. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, projekt jest konsultowany tak abyś mógł cieszyć się funkcjonalną makietą przez lata. Zapraszam do galerii prezentującej niektóre zrealizowane projekty.

U nas zrealizujesz swoje modelarskie marzenia!